Terapie na ciało

Lecznicze

1. Zabieg  na ciało Aromatyczna Borowina       1h/160 zł

Borowina jest jednym z najcenniejszych darów natury. Borowina w połączeniu z masażem klasycznym  wspomaga  leczenie stanów zapalnych, schorzeń mięśni, kości i stawów, a nawet chorób kobiecych. Ponadto  po zabiegu borowinowym, skóra jest gładka jak aksamit.

2. Okład Borowinowy 30 min/60 zł

Ciepły okład z naturalnej borowiny. Zabieg niweluje bóle mięśniowo-stawowe oraz bóle reumatyczne. Okład obejmuje wybraną część ciała objętą schorzeniem.

 

Peeling całego ciała

1. RZEŹKI PORANEK (REDUKCJA CELLULITU I MODELOWANIE )  30 min/ 80 zł

2. RÓŻANE POPOŁUDNIE ( REGENERACJA I UJĘDRNIENIE )          30 min/ 80 zł

3. ORIENTALNA NOC  (ODŻYWIENIE I REGENERACJA)                  30 min/ 80 zł

4. JAŚMINOWY WIECZÓR (ODMŁODZENIE I NAWILŻENIE )         30min/ 80 zł

Rytuały

1. ARKTYCZNA PÓŁNOC wyszczuplający rytuał  na ciało           1h/ 180 zł

Chwile nadmorskiego relaksu zainspirowane surowością i pięknem Islandii. To bogactwo alg oraz krystalicznie czystej wody. W skład zabiegu wchodzi peeling, antycellulitowy koncentrat i maska algowa .

2. MAROKAŃSKIE POŁUDNIE  oczyszczający rytuał na ciało  1,5h/ 260 zł

To kombinacja ciepła peelingu piaskowego, glinki marokańskiej o zniewalającym zapachu róży damaceńskiej i masażu na oleju arganowym z drobinkami złota.

3. ORIENTALNY  WSCHÓD  odżywczy rytuał na ciało                1,5 h/  280 zł

Zabieg odżywczy i poprawiający koloryt skóry na bazie jogurtu, masła shea i kofeiny o zapachu orientalnym. Zabieg zawiera peeling cukrowy, masaż jogurtowy i kremową maskę.

4. JAŚMINOWY ZACHÓD nawilżający rytuał na ciało                1,5h/  200 zł

Przepiękny zapach jaśminu w połączeniu z olejem ze słodkich migdałów, aloesu i awokado. Zabieg zawiera peeling, masaż całego ciała i maskę głęboko nawilżającą.

 

Modelujące sylwetkę

1. CELLULOGIA (zabieg  wyszczuplający i antycellulitowy)        20 min /  80 zł

Połączenie masażu mechanicznego z podciśnieniem z zassaniem i rolowaniem ruchomymi rolkami. Podczas zabiegu masuje się przy pomocy specjalnej głowicy najwięcej uwagi poświęcając partiom ciała z cellulitem.

2. ZABIEG ANTY CELL (body wrap)                                              45 min/ 100 zł

Termoaktywny wyszczuplający zabieg na bazie pieprzu cayenne. Redukuje nadmiar tkanki tłuszczowej i cellulit . Peeling gruboziarnisty poprawia krążenie i pobudza skórę. Żel i maska na bazie kamfory rozbijają tkankę tłuszczową oraz pobudzają metabolizm w tkance podskórnej.

3. Zabieg ujędrniający na biust i dekolt                                    45 min/ 70 zł

Kawiorowy zabieg modeluje, nawilża i wygładza skórę biustu.  Zabieg zawiera peeling , ampułkę oraz maseczkę na bazie kawioru.