Terapie na ciało

Hotel SPA z basenem w Bieszczadach w Polańczyku.

LECZNICZE

Zabieg na Ciało Aromatyczna Borowina

Borowina jest jednym z najcenniejszych darów natury. Borowina w połączeniu z masażem klasycznym wspomaga leczenie stanów zapalnych, schorzeń mięśni, kości i stawów, a nawet chorób kobiecych. Ponadto po zabiegu borowinowym, skóra jest gładka jak aksamit.

Cena: 1h/ 160 zł

Okład Borowinowy

Ciepły okład z naturalnej borowiny. Zabieg niweluje bóle mięśniowo-stawowe oraz bóle reumatyczne. Okład obejmuje wybraną część ciała objętą schorzeniem.

Cena: 30 min/ 60 zł

PEELING CAŁEGO CIAŁA

Rześki Poranek

Redukcja cellulitu i modelowanie sylwetki​.

Cena: 30 min/ 80 zł

Różane Popołudnie

Regeneracja i ujędrnienie​.

Cena: 30 min/ 80 zł

Orientalna Noc

Odżywienie i regeneracja

Cena: 30 min/ 80 zł

Jaśminowy Wieczór

Odmłodzenie i nawilżenie

Cena: 30 min/ 80 zł

Rytuały

Arktyczna Północ (wyszczuplający rytuał na ciało)

Chwile nadmorskiego relaksu zainspirowane surowością i pięknem Islandii. To bogactwo alg oraz krystalicznie czystej wody. W skład zabiegu wchodzi peeling, antycellulitowy koncentrat i maska ​​algowa.

Cena: 1h/ 180 zł

Marokańskie Południe (oczyszczający rytuał na ciało)

To kombinacja ciepła peelingu piaskowego, glinki marokańskiej o zniewalającym zapachu róży damasceńskiej i masażu na oleju arganowym z drobinkami złota.

Cena: 1,5h/ 260 zł

Orientalny Wschód (odżywczy rytuał na ciało)

Zabieg odżywczy i poprawiający koloryt skóry na bazie jogurtu, masła shea i kofeiny o zapachu orientalnym. Zabieg zawiera peeling cukrowy, masaż jogurtowy i kremową maskę.

Cena: 1,5h/ 280 zł

Jaśminowy Zachód (nawilżający rytuał na ciało)

Przepiękny zapach jaśminu w połączeniu z olejem ze słodkich migdałów, aloesu i awokado. Zabieg zawiera peeling, masaż całego ciała i maskę głęboko nawilżającą.

Cena: 1,5h/ 200 zł

SPA Ośrodka wypoczynkowego ZEFIR

jest miejscem o niesamowitym mikroklimacie, w którym nasi Goście mogą odpocząć, poprawić jakość swojego zdrowia i kondycji fizycznej. Tężnie i panele solne są podstawą klasycznej terapii uzdrowiskowej. Oferowane przez nas zabiegi pozwolą zregenerować ciało i umysł po wytężonym wysiłku fizycznym jak i psychicznym. Z chęcią i pasją dbamy o samopoczucie naszych Gości z przekonaniem, że Zdrowie jest piękne.
Przez cały rok zapraszamy do skorzystania z basenu rekreacyjnego z brodzikiem dla dzieci.