POZNAJ HOTELWitamy w Hotelu Zefir***

położonym w Polańczyku w jednym z najbardziej malowniczych
i spokojnych miejsc Bieszczad nad samym Jeziorem Solińskim. Zarówno Hotel jak i same Bieszczady z pewnością przypadną do gustu osobom ceniącym możliwość przebywania z dala od zgiełku, hałasu i zatłoczonych ulic.

Pokoje

Do Państwa dyspozycji oddajemy przestronne, komfortowe pokoje 2,3 i 4 osobowe z łazienką (kabina prysznicowa, umywalka, wc). Ciepła aranżacja wnętrz sprawi, że nawet po długiej podróży można się wyciszyć oraz poczuć spokój i harmonię. 

Restauracja

Restauracja licząca  100 miejsc, serwuje dania kuchni regionalnej, opartej na miejscowych zasobach. W sezonie letnim zapraszamy do grill baru gdzie mogą Państwo skosztować pizzy jak i potraw z grilla w lokalnej odsłonie. Od wiosny do jesieni, siedząc na tarasie, popijając kawę, można odetchnąć i złapać wiatr w żagle na kolejne dni….

Strefa SPA

SPA Hotelu ZEFIR jest miejscem o niesamowitym mikroklimacie, w którym nasi Goście mogą odpocząć, poprawić jakość swojego zdrowia i kondycji fizycznej. Tężnie i panele solne są podstawą klasycznej terapii uzdrowiskowej. Oferowane przez nas zabiegi pozwolą zregenerować ciało i umysł po wytężonym wysiłku fizycznym jak i psychicznym. Z chęcią i pasją dbamy o samopoczucie naszych Gości z przekonaniem, że Zdrowie jest piękne.

To u nas każdy podróżujący znajdzie spokojną przystań, w której  zacumuje na dłużej, aby zregenerować  siły, a rodziny z dziećmi miejsce na wytchnienie. Stanowimy dobry punkt wypadowy dla miłośników żeglarstwa, wędkarstwa,myślistwa, narciarstwa, jazdy konnej oraz wycieczek rowerowych i pieszych.

Postaramy się, aby wypoczynek w naszym Hotelu okazał się tematem ciepłych i miłych wspomnień o Bieszczadach.