Ośrodek w Bieszczadach dla rodzin z dziećmi

Idealne miejsce dla rodzin, stworzone przez rodzinę

Ośrodek Zefir SPA zapewnia mnóstwo atrakcji dla dzieci w Bieszczadach. Rodziny z dziećmi otoczone są u nas szczególną troską. Staramy się zapewnić jak najwięcej wrażeń dla naszych najmłodszych Gości, a każdy w rodzinie znajdzie tu coś dla siebie. Zadowoleni rodzice to szczęśliwe dzieci, a szczęśliwe dzieci to zadowoleni rodzice

Dlaczego warto wybrać Zefir na pobyt z dziećmi:

  1. Elastyczne warunki rezerwacji – w przypadku choroby lub innych zdarzeń losowych, zadatek można wykorzystać przez kolejnych 12 miesięcy.
  2. Specjalne zniżki na pobyt dla dzieci.
  3. Bez względu na pogodę dzieci się nie nudzą dzięki atrakcjom, które posiadamy.

Każda część naszego obiektu posiada udogodnienia dla dzieci.

Podstawą każdego udanego wyjazdu rodzinnego są wygodne, odpowiednio wyposażone pokoje oraz menu stworzone z myślą o najmłodszych.

Przy dokonywaniu rezerwacji jest możliwość wypożyczenia łóżeczka turystycznego z pościelą, wanienki czy nakładki na WC lub nocnika.

Nasza restauracja serwuje śniadania w formie bufetu, gdzie coś dla siebie znajdzie nawet największy niejadek.

W menu obiadowym zaś, osobną pozycję zajmują dania dla dzieci. W restauracji dostępne są krzesełka do karmienia, a także kącik rysunkowy z kredkami i kolorowankami.

W przypadku wyższej koniczności jest możliwość włączenia bajki

Dzieci do lat 12 przebywają u nas na specjalnych warunkach cenowych (w zależności od wieku i wybranej opcji pobytu).

Każdy znajdzie u nas coś dla siebie

Z pewnością każdemu z nas, zdarzyło się zastanawiać co robić na wyjeździe podczas brzydkiej pogody lub co gorsze: co robić z dziećmi w Bieszczadach jak pada deszcz?

Mamy na to sposób – gdzie są atrakcje nie ma złej pogody!

Co czeka na Was w naszej rodzinnej strefie relaksu?

Całoroczny basen z podgrzewaną wodą w Bieszczadach

Niewątpliwą atrakcją dla dzieci i całej rodziny jest nasz całoroczny basen z podgrzewaną wodą, brodzikiem oraz hydromasażem.

To idealne miejsce na wypoczynek i szaleństwo zarówno dla małych jak i dużych dzieci. Niezależnie od pogody i pory roku korzystanie z basenu zawarte jest w cenie pobytu.

W naszej recepcji zakupić możecie pieluszki jednorazowe do wody oraz akcesoria do zabawy w wodzie.

Sala zabaw Zefirek z figlorajem, basenem z kulkami, zjeżdżalnią pontonową w Bieszczadach

Nasza sala zabaw to raj dla najmłodszych Gości oraz miejsce wytchnienia dla opiekunów To bezpieczna strefa, która daje możliwość twórczego spędzenia wolnego czasu, a także zapewnia aktywność ruchową.

W naszej Sali zabaw znajdziecie: konstrukcję do wspinaczek z małpim gajem, torem przeszkód, zjeżdżalnią pontonową oraz basenem z kolorowymi piłeczkami.

Poza konstrukcją znajdują się miejsca wyznaczone do zabaw manualnych, rysowania, kolorowania i odkrywania artystycznych talentów.

Szczególnie lubiana przez naszych najmłodszych Gości jest znajdująca się obok podłoga interaktywna z różnorodnymi grami i zabawami ruchowymi.

Rodzicie i opiekunowie mogą doglądać swoich pociech ze specjalnie wyznaczonych do tego miejsc.

Bilard, tenis stołowy oraz kącik czytelniczy

Tuż obok Sali zabaw znajduje się rodzinny klub kanapowy z bilardem oraz tenisem stołowym oraz kącikiem czytelniczym.

To idealne miejsce by połączyć zainteresowania członków rodziny w różnym wieku i z różnymi zainteresowaniami.

Duży, zewnętrzny plac zabaw

Nasz zewnętrzny plac zabaw to dopełnienie szczegółowo zaplanowanej przestrzeni dla rodzin z dziećmi, zwłaszcza podczas korzystania z restauracji.

Do placu zabaw prowadzi zejście z naszego zadaszonego tarasu restauracyjnego, gdzie przez większość roku można delektować się posiłkami na świeżym powietrzu w otoczeniu zieleni i pięknych widoków.

Całość placu zabaw wytyczona została na ogrodzonym, zamkniętym terenie, a opiekunowie mogą nadzorować dzieci z góry.

Pod konstrukcją ułożone zostały specjalne gumowe podkłady, które zwiększają bezpieczeństwo podczas użytkowania placu przez najmłodszych.

W okresie letnim oraz ciepłą wiosną i jesienią gdy pogoda na to pozwala, zapraszamy na bąbelkowe animacje na placu zabaw.

W miesiącach zimowych jest możliwość wypożyczenia u nas sanek i ślizgów. Posiadamy także specjalne pomieszczenie do przechowywania nart.

Animacje dla najmłodszych

Nieodłącznym elementem podczas pobytu u nas są animacje dla najmłodszych. Harmonogram oraz tematyka zależne są od wybranej opcji pobytu oraz terminu.

W okresie letnim animacje dostępne są w ramach pobytu wakacyjnego. Ponadto każdorazowo organizujemy warsztaty i animacje z okazji 11 listopada, Mikołajek, Świąt Bożego Narodzenia, Karnawału oraz Wielkanocy.

Szczególne miejsce w okresie letnim, zajmują u nas bąbelkowe animacje (kto nie kocha baniek mydlanych ).

Zapraszamy do sprawdzenia aktualnej oferty specjalnej dostępnej w zakładce pakiety.

Jeśli w trakcie pobytu u nas Wasza pociecha obchodzi urodziny, prosimy o poinformowanie nas o tym w trakcie dokonywania rezerwacji

Atrakcje dla dzieci w Bieszczadach poza naszym Ośrodkiem

Świat dziecka to od najmłodszych lat również świat natury oraz zwierzątek. Dlatego w tym miejscu postanowiliśmy skupić się szczególnie na tych dwóch aspektach i polecić Wam miejsca, które szczególnie przypadły do serca nam i naszym dzieciom.

Wiejskie ZOO – Sielski Park Rozrywki w Bieszczadach – znajduje się w miejscowości Berezka – 3 km od naszego ośrodka, bilety dla całej rodziny możecie zakupić również u nas w recepcji. Zapraszamy też do sprawdzania ofert specjalnych, gdzie bilety zawarte są już w cenie pobytu u nas. Na miejscu znajdują się liczne atrakcje dla rodzin z dziećmi m.in. park linowy, zjeżdżalnie, wielka proca, labirynt, dojenie sztucznej krowy oraz co najważniejsze ZOO ze zwierzętami gospodarskimi, które można karmić i głaskać. Park otwarty jest sezonowo od końca kwietnia do 31 października.

Mini ZOO w Ośrodku Caritas w Myczkowcach – 16 km od naszego ośrodka. Spotkać można tam takie zwierzęta jak jelenie, daniele, kozy afrykańskie, kozy kameruńskie, lam, kucyki, ptaki przydomowe, papugi. Po więcej informacji zapraszamy do naszej recepcji.

Alpaki w Bieszczadach – zagroda pokazowa Alpaka w miejscowości Stężnica 18 km od naszego ośrodka. Niezapomniane przeżycia dla całej rodziny podczas odwiedzin i karmienia gwarantowane! Zwierzątka odwiedzać można przez cały rok, ale konieczna jest wcześniejsza rezerwacja terminu. Szczegółowe informacje uzyskacie u nas w recepcji.

Pakiety dla Ciebie