Masaże Polańczyk

MASAŻE

1.Masaż  leczniczy               30min/65 zł    1h/120 zł

Najpopularniejszy masaż z wykorzystaniem tradycyjnych technik, mający na celu działanie przeciwbólowe, zniwelowanie napięcia mięśniowego a co za tym idzie poprawę samopoczucia.

2. Masaż leczniczy  grzbietu    30min/ 65 zł

Jest to zabieg poprawiający ukrwienie okolicy masowanej co doskonale wpływa na rozluźnienie i poprawę elastyczności mięśni oraz odżywienie skóry. Likwiduje powstałe w wyniku przeciążenia organizmu bóle mięśni.

3. Relaksacyjny masaż  z aromaterapia     30min/ 60 zł   1h/ 110 zł

4. Masaż wykonuje się z wykorzystaniem naturalnych olejków eterycznych. Olejki dobierane są indywidualnie w zależności od potrzeby klienta.

5. Masaż bańka chińska (brzuch, uda, pośladki)      30 min/ 60 zł

Masaż wykonywany jest za pomocą bańki, która wytwarza podciśnienie. Głównym jego celem jest redukcja tkanki tłuszczowej oraz rozbicie cellulitu. Efekty zabiegu: stymulacja skóry, poprawa ukrwienia tkanek, wydalenie toksyn, rozluźnienie mięśni, uczucie dobrze ukrwionej skóry, podniesienie odporności organizmu, wspomaganie przemiany materii.

6. Masaż  gorącymi kamieniami         30 min/ 80 zł   1h/ 160 zł

Ciepło płynące z kamieni oraz spokojne, powolne ruchy podczas wykonywania masażu, pozwalają na maksymalne rozluźnienie mięśni napiętych po całym dniu pracy.

7. Masaż  odmładzający     30min/ 70 zł   1h/ 130 zł

Masaż wykonany rozświetlającym naturalnym olejem arganowym  z drobinkami złota. Złoty pył delikatnie rozświetla i pozostawia na powierzchni skóry złocistą poświatę. Olejek zawiera duże ilości kwasów oleinowego, linolowego, witaminy E, prowitaminy A. Zmiękcza skórę i poprawia jej napięcie.

8. Masaż ujędrniający    30min/ 80 zł   1h/ 150 zł

Szybki i energiczny masaż całego ciała, pobudzający tkankę podskórną.  Jogurt o  zapachu orientalnym zawiera kofeinę oraz proteiny mleczne, które ujędrnią i odżywią skórę.

9. Liftingujący masaż twarzy   25 min/ 60 zł

Mocny i energiczny dreno-masaż twarzy ma właściwości odmładzające i liftingujący. Pobudzona skóra staje się napięta i zyskuje młodzieńczy blask.

10. Drenaż limfatyczny    nogi/ ręce     30 min/  60 zł

Masaż uciskowy jest jedną z najskuteczniejszych metod leczenia obrzęków limfatycznych, oraz walki z cellulitem. Jest to przyjemna technika masażu poprawiająca metabolizm organizmu.