SPA dla dzieci

w Polańczyku nad Soliną w Bieszczadach

Zabiegi SPA ZEFIREK KIDS
Wspólne chwile w SPA? Dlaczego nie? Przygotowaliśmy wyjątkową ofertę SPA dla najmłodszych. Dołożymy wszelkich starań aby Rodzinny pobyt w strefie SPA Hotelu Zefir *** był niezapomniany.

KOLOROWA KĄPIEL

Zapraszamy dzieci na magiczną kąpiel. Kąpiel w kolorowej „lawie” tryskającej z magicznego wulkanu sprawi frajdę każdemu maluszkowi.

CZEKOLADOWY MASAŻ PLECKÓW

Delikatny i odprężający masaż plecków wykonany pachnącym masełkiem czekoladowym, wywoła uśmiech na twarzy każdego małego wielbiciela słodkości.

TROPIKALNY MASAŻ PLECKÓW

Wprowadza w bajkowy i magiczny świat Spa. To podróż zmysłów, która rozjaśni szare dni. Świeży owocowy zapach zastosowanych podczas zabiegu kosmetyków, poprawi nastrój i wprowadzi w stan odprężenia.

OWOCOWA PODRÓŻ - rytuał na ciało ( zabieg zawiera maseczkę i masaż całego ciała)

Apetyczny i aromatyczny rytuał to podróż do dziecięcych marzeń o świecie tropikalnych owoców. Zabieg przede wszystkim sprawi małemu Gościowi frajdę, nada miękkości jego ciału i odżywi skórę. Pozostawia zapach słodkiego melona i orzeźwiającego arbuza.

TĘCZOWY MANICURE

Delikatny masaż dłoni i baśniowe kolory oczarują każdą księżniczkę.

Wszystkie zabiegi wykonywane są przez profesjonalnie przygotowany personel, przy zastosowaniu kosmetyków bezpiecznych dla dzieci od lat 3. W przypadku dzieci w wieku do 12 lat wymagana jest pisemna zgoda rodzica lub opiekuna prawnego. Zgodę należy podpisać przed zabiegiem w recepcji Spa. Rodzic powinien osobiście przyprowadzić dziecko do Spa, podpisać oświadczenie, iż wyraża zgodę na przeprowadzenie zabiegu, a następnie po skończonym zabiegu odebrać dziecko.
Prosimy o wcześniejszą rezerwację zabiegów w recepcji SPA.