Rewolucyjna technologia w Hotelu ZEFIR

Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych gości hotelowych na skorzystanie z nowoczesnej terapii urządzeniem ZONER firmy Panastetic – innowacyjne urządzenie przeznaczone do skutecznego i szybkiego przeciwdziałania starzeniu się twarzy, szyi, dekoltu i ciała. Wykonane w najnowszej technologii na rynku, przeznaczone do zabiegów przeciw starzeniu się skóry zarówno kobiet jak i mężczyzn.

Zaawansowana technologia i połączenie w jednym urządzeniu różnorodnych technik sprawiają, że ZONER jest perfekcyjnym narzędziem umożliwiającym efektywne przeciwdziałanie skutkom związanym ze starzeniem się skóry. Dzięki trzem ergonomicznym głowicom zaprojektowanym przez Panestetic, można wykonać kilka rodzajów zabiegów na różnych obszarach twarzy i ciała. Głowice zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, są lekkie, wygodne do manewrowania, umożliwiają dotarcie do obszarów trudno dostępnych, co sprawia, że zabiegi są bezpieczne i relaksujące. Urządzenie gwarantuje wymierne i długotrwałe rezultaty od pierwszego zastosowania.

Funkcje ZONERA:

 • Biostymulacja
 • Radiolift
 • Mezoporacja

Biostymulacja laserowa

Jest najbezpieczniejszą i najbardziej skuteczną formą wykorzystania światła w kosmetyce i medycynie, głównie w zabiegach przeciwstarzeniowych. Światło z zakresu bliskiej podczerwieni wnikając w głąb tkanek pobudza naturalne, naprawcze i obronne mechanizmy organizmu. Energia światła pochłaniana jest na poziomie komórek i wzmaga ich aktywność. Światło absorbowane przez tkanki ma wpływ na funkcjonowanie całego organizmu stymulując i poprawiając wszystkie funkcje komórkowe.

Działanie:

 • Lokalna stymulacja krążenia – lepsze dotlenienie i odżywienie komórek.
 • Działanie przeciwzapalne i antybakteryjne.
 • Zwiększenie detoksykacji i eliminacji toksyn.
 • Stymulacja fibroblastów: zwiększona produkcja kolagenu i elastyny.
 • Przyspieszenie procesów regeneracji skóry, gojenia się ran.
 • Pobudzenie układu odpornościowego (wzrost produkcji przeciwciał).

Cena zabiegu:

na twarz      180

czas zabiegu 40 min

Radiolift

Energia RF ma szerokie zastosowanie w zabiegach odmładzających, modelujących i przeciwcellulitowych. Fale radiowe wytwarzane przez generator prądu wysokiej częstotliwości doprowadzane są w głąb tkanek za pośrednictwem czterobiegunowych elektrod przykładanych do powierzchni skóry.

Skóra właściwa i tkanki podskórne są podgrzewane w sposób jednorodny, metodą oporową (radiofrekwencja rezystancyjna). Dzięki zwiększonemu krążeniu poprawia się dotlenienie i odżywienie komórek. Podgrzanie tkanek powoduje obkurczenie włókien kolagenowych i stymuluje fibroblasty do syntezy nowego kolagenu i elastyny. W procesie regeneracji: skóra odzyskuje jędrność, wzrasta jej gęstość, napięcie i elastyczność, poprawia się owal twarzy, spłycają się zmarszczki, redukują blizny.

Fale radiowe docierają do głębokich warstw skóry. Wzrost temperatury w tkankach stymuluje krążenie, przyspiesza metabolizm komórkowy i powoduje zwiększenie lipolizy. Na obszarach ciała zabiegi radioliftu wykonywane są w celu regeneracji zwiotczałej skóry oraz do redukcji lokalnej tkanki tłuszczowej i cellulitu.

Działanie:

 • Stymulacja produkcji kolagenu i elastyny.
 • Stymulacja procesu regeneracji skóry.
 • Przyspieszenie metabolizmu.

Cena zabiegu

na twarz      250

na brzuch /łydki/uda/ręce/pośladki  250 zł

czas zabiegu 40 min

Mezoporacja

Jest skutecznym sposobem wprowadzania w głąb skóry aktywnych składników zawartych w produktach kosmetycznych i leczniczych, bez użycia igieł, całkowicie bezbolesnym. Na skutek działania złożonych impulsów prądowych następują chwilowe i odwracalne zmiany w strukturze błony komórkowej, powstają kanaliki (mikropory), umożliwiające dostarczanie aktywnych substancji. Wprowadzone w głąb skóry cząsteczki działają bezpośrednio na rozpoczęcie procesu regeneracji przynosząc długotrwałe rezultaty.

Skóra staje się nawilżona i zrelaksowana, ma młodzieńczy i świeży wygląd, wzrasta jej napięcie, zredukowane są niedoskonałości, zmarszczki i bruzdy są mniej widoczne. Efekty działania są zależne od składników zastosowanego preparatu użytego podczas zabiegu.

Cena zabiegu

na twarz   250 zł

na brzuch/łydki/uda/ręce/pośladki   250

czas zabiegu 40 min

Zabieg Zoner AntiAge

Cena zabiegu na twarz zawierającego trzy etapy
odmładzania (biostymulacja, radiofift, mezoporacja)      450 zł czas zabiegu 75 min

Film prezentujący zabieg