„Daj każdemu dniu szansę stania się najpiękniejszym w Twoim życiu.”

/Mark Twain/

Niezapomniany ślub w Bieszczadzkiej Cerkwi.

 

wesele bieszczadySerdecznie zapraszamy wszystkich Państwa pragnących zorganizować przyjęcie weselne do skorzystania z oferty Hotelu Zefir. Nasz obiekt położony jest w Polańczyku – niezwykle urokliwym i romantycznym zakątku Bieszczad. Roztaczają się stąd barwne widoki na Jezioro Solińskie oraz panoramę górskich szczytów. Urzekające piękno przyrody, cisza, położenie z dala od miejskiego zgiełku to atuty tego miejsca.

 

Gwarantujemy Państwu udaną i huczną zabawę do białego rana. Zapewniamy wspaniałą atmosferę i niezwykły nastrój, co sprawi, że zarówno Państwo Młodzi, jak i wszyscy goście będą w pełni usatysfakcjonowani. Tworzymy naprawdę zgrany zespół, dlatego obsługa naszych przyjęć weselnych jest w stu procentach perfekcyjna. Posiadamy salę mieszczącą 100 osób, klimatyzowaną i w pełni wyposażoną. Wyróżnimy się spośród innych obiektów przez nasze nastawienie do klienta. Obiecujemy, że każdy klient będzie traktowany przez nas w sposób indywidualny, postaramy się spełnić wszelkie oczekiwania. Przyjęcie weselne w Hotelu Zefir dostarczy wielu niezapomnianych wspomnień. Pomożemy Państwu zorganizować całą oprawę weselną (orkiestra, fotograf, dorożka itp.)

W prezencie od Hotelu pokój

na Noc Poślubną dla Pary Młodej

GRATIS.

wesele bieszczady

WESELE POLAŃCZYK-WESELE BIESZCZADY-WESELA POLAŃCZYK-WESELA-BIESZCZADY-SALA WESELNA BIESZCZADY-POLAŃCZYK-DOM WESELNY- ORGANIZACJA WESEL BIESZCZADY

Formularz kontaktowy:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Numer telefonu

Temat (wymagane)

Treść wiadomości (wymagane)

Zgoda formalna (wymagane)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysyłanych przez K.F.D. Architekt Sp. J (Hotel ZEFIR ***)
Informacja o przetwarzaniu danych osobowych RODO

Od 1 stycznia 2020 r. zmieniły się zasady wystawiania faktur do paragonów fiskalnych dla firm.
W związku z nowymi przepisami prosimy o zadeklarowanie czy życzy sobie Pan/Pani fakturę.
Jeżeli faktura ma być wystawiona na firmę  prosimy o podanie nr NIP.
Po wystawieniu paragonu fiskalnego  bez nr NIP wystawienie faktury  dla firmy nie będzie możliwe.

Zostałam/łem poinformowana/y o kwestii wymogów w sprawie wystawiania faktury VAT