USTRZYKI DOLNE

Muzeum Młynarstwa:mlyn300

Muzeum Młynarstwa udostępnia do zwiedzania pięć kondygnacji o pow. 1100 m2. Na każdej kondygnacji znajdują się maszyny i urządzenia do mielenia zboża.
http://muzeummlynarstwa.pl/

 

Zespół Basenów Delfin:

basen sportowy ( o wymiarach 25 m x 12,5 m, głębokość 1,20 – 1,80 m) oraz basen rekreacyjny z atrakcjami typu bicz wodny, gejzery. Największą atrakcją dla dzieci i dorosłych jest zjeżdżalnia ( 65 m) oraz mini zjeżdżalania dla dzieci ( 1 rok – 6 lat). Nad bezpieczeństwem DELFINkąpiących się czuwa doświadczona kadra wykwalifikowanych ratowników.
http://www.ustrzyki-dolne.pl/web/strona-756-Zespol+Basenow+DELFIN.html

 

Muzeum Bieszczadzkiego Parku Narodowego:

Początki muzeum sięgają 1968 r., kiedy to z inicjatywy „Społecznego Komitetu Organizacyjnego Muzeum Fauny Bieszczadzkiej” i miejscowych myśliwych rozpoczęto gromadzenie eksponatów przyrodniczych. W 1974 r. przystąpiono do budowy nowego obiektu, którego otwarcie nastąpiło po 12 latach. W 1991 r.04 muzeum zostało przekazane Bieszczadzkiemu Parkowi Narodowemu. Na jego bazie powstał Ośrodek Naukowo-Dydaktyczny BdPN, który prowadzi działalność naukową, dydaktyczną oraz muzealną.
http://www.bdpn.pl/index.php

 

Stacja narciarska Gromadzyń:

dysponuje dwoma 2-osobowymi wyciągami orczykowymi o długości 700 metrów. Ponadto znajduje się tam wyciąg talerzykowy o długości 300 metrów i wyciąg mały o długości 200 metrów. Na stoku przygotowano trzy trasy zjazdowe, które są prawdziwą atrakcją dla miłośników białego szaleństwa: trasa I – 750 m – łatwa, trasa II – 800 m – średnia, trasa III – 900 m – trudna. Trasy są oświetlone, sztucznie naśnieżane i ratrakowane.DSCN0725paint
Tel. 13 461 14 37 http://ustrzyki-narty.pl/

 

Stacja narciarska Laworta:

 

Stacja narciarska „Laworta”, to największy i jedyny w Bieszczadach wyciąg krzesełkowy. Główna trasa stoku „Laworta” posiada homologację „FIS”. Stok jest oświetlony i sztucznie śnieżony. Stacja oferuje wypożyczalnie i serwis sprzętu.
http://ustrzyki-narty.pl/stacja-narciarska-laworta/bilde