NOWOSIÓŁKI

Muzeum Przyrodniczo – Łowieckie „Knieja”- knieja

największa w Bieszczadach ekspozycja przyrodniczo-łowiecka prezentuje dzieje łowiectwa w terenie, rolę myśliwych w prawidłowo prowadzonej racjonalnej gospodarce łowieckiej, galerię zdjęć, oraz przedstawicieli bieszczadzkiej fauny. Wiele trofeów łowieckich – także medalowych.

KONTAKT: 38-604 Hoczew, Nowosiółki 30

tel. (013) 469-41-85, www.muzeumknieja.pl

 

Bieszczadzkie Fotosafari

to rekreacyjne przejazdy samochodem terenowym po bezdrożach w celu obserwacji i fotografii dzikich zwierząt. To propozycja dla tych, którzy pasjonują się fotografią i życiem dzikich zwierząt. To unikalna szansa na obcowanie ze światem bieszczadzkiej przyrody oraz niepowtarzalna okazja do zrobienia zdjęcia jednemu z wielkiej bieszczadzkiej piątki – w jego naturalnym otoczeniu. TropemSONY DSC żubra, misia, jelenia, rysia i wilka poprowadzą Cię doświadczeni przewodnicy, którzy Bieszczady znają jak własną kieszeń.

Kontakt: 697-905-704 www.bieszczadzkiefotosafari.pl

Szkoła Przetrwania Bukowe Berdo

Bieszczadzka Szkoła Przetrwania Bukowe Berdo to istny raj dla tych, którzy wolny czas poświęcić chcą na aktywności pasjonujące, odrywające od rzeczywistości i satysfakcjonujące. Zastrzyk adrenaliny, potężne pokłady pozytywnej energii i okazja do ciekawych spotkań. Proponujemy: zajęcia w parku linowym, noce przetrwania, rodzinny survival, obserwacje gwiezdnego nieba.

Kontakt: 781-091-014 www.bukoweberdo.pl