Pielęgnacja dłoni i stóp

SPA Polańczyk nad Soliną w Bieszczadach.

Manicure podstawowy

Cena: 70 zł

Manicure z pomalowaniem paznokci

Cena: 80 zł

Manicure hybrydowy

Cena: 100 zł

Manicure SPA

Silnie regenerująca terapia na dłonie. Tradycyjny manicure w połączeniu z masażem dłoni, peelingiem, serum i maseczką staje się przyjemnym i relaksacyjnym doznaniem.

Cena: 150 zł

Zabieg parafinowy na dłonie

Parafina ma bardzo dobry wpływ na skórę dłoni i stóp. Skutecznie pomaga utrzymać ją w idealnym stanie. Zabieg ten od dawna stosowano przy zapaleniach i w bólach stawów.

Cena: 50 zł

System IBX

IBX to pierwszy tego rodzaju zabieg. Penetruje płytkę paznokcia i przenika do jej wnętrza, zamiast zostawać na powierzchni, jak w przypadku tradycyjnych zabiegów czy odżywek do paznokci. IBX wzmacnia paznokcie od środka, sprawiając jednocześnie, że rosną mocne i zdrowe, a płytka uzyskuje piękny naturalny kolor i zdrowy połysk.

Cena: 40 zł

Pomalowanie paznokci

Cena: 30 zł

Pedicure podstawowy

Cena: 85 zł

Pedicure z pomalowaniem paznokci

Cena: 110 zł

Pedicure hybrydowy

Cena: 120 zł

Pedicure SPA

Silnie zmiękczająca i oczyszczająca terapia na stopy. Tradycyjny pedicure (usunięcie zrogowaciałego naskórka oraz pielęgnacja paznokci) w połączeniu z peelingiem, masażem, maseczką oraz kąpielą stóp sprawi, że stopy staną się aksamitne.

Cena: 160 zł

SPA Ośrodka wypoczynkowego ZEFIR

jest miejscem o niesamowitym mikroklimacie, w którym nasi Goście mogą odpocząć, poprawić jakość swojego zdrowia i kondycji fizycznej. Tężnie i panele solne są podstawą klasycznej terapii uzdrowiskowej. Oferowane przez nas zabiegi pozwolą zregenerować ciało i umysł po wytężonym wysiłku fizycznym jak i psychicznym. Z chęcią i pasją dbamy o samopoczucie naszych Gości z przekonaniem, że Zdrowie jest piękne.
Przez cały rok zapraszamy do skorzystania z basenu rekreacyjnego z brodzikiem dla dzieci.